Strona główna » Blog » Rozwiązania językowe IT dla przedsiębiorstw

Rozwiązania językowe IT dla przedsiębiorstw

Przedsiębiorcy zwracają się do nas z zapytaniami, jak wykształcić szybko kadrę, aby posługiwała się specjalistycznym słownictwem.

Możemy zaproponować kilka rozwiązań IT, które dodatkowo możemy dopasować do oczekiwań firm.

Jeden z naszych klientów, korzystając z naszej autorskiej platformy e-learningowej, właśnie w taki sposób przygotowuje specjalistów do obsługi swoich własnych klientów.

rozwiazania it do nauki jezykow

Nasza e-platforma pozwala na stworzenie w pełni automatycznych modułów, które mogą być następnie wykorzystane w różnych celach, czy to nauki, dla powtórek, przeprowadzenia testów czy też innych użyć. Ponadto, nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam tworzyć różnorodne, skuteczne narzędzia, wspomagające naszych Klientów w ich potrzebach.

Poniżej lista przykładowych rozwiązań oferowanych przez naszą wyspecjalizowaną kadrę:

1. Audyt językowy

Audyt językowy dzięki ocenie kompetencji językowych daje pracodawcy ogląd faktycznych zdolności personelu. Można sprofilować taki audyt, tak aby uwzględniał te specyficzne umiejętności, które będą wymagane w pracy. Planujemy wówczas zakres pytań oraz dostosowujemy scenki i zadania do wykonania w docelowym języku.

2. Listy słownictwa brażowego

Listy przygotowujemy na platformie we współpracy z najbardziej doświadczonymi pracownikami klienta, tak aby przygotować edukacyjny materiał wdrożeniowy dla młodszych stażem. W tej opcji pracownicy mają dostęp do gier, odsłuchania, pobrania i uczenia się branżowego słownictwa.

3. Dedykowane lekcje interaktywne na platformie elearningowej

Opracowujemy materiał multimedialny na podstawie słownictwa i fraz pozyskanych od klienta i specjalistów z branży. Dzięki temu powstaje atrakcyjna treść, łatwiejsza do zapamiętania i szybkiego przyswojenia.

Lekcje dostępne są przez platformę VOCAbite.

4. Moduły językowe na platformie w formie kursu

Moduły językowe to jeszcze bardziej interaktywny od lekcji materiał w formie kursu. Kursanci na bieżąco w formie pokazu slajdów uczą się fraz i jednocześnie zaliczają ćwiczenia.

Taka forma jest najbardziej skuteczna, gdyż daje pracodawcy bezpośredni wgląd w faktyczne postępy zaangażowanych.

5. Lekcje wideo i animacje

Na podstawie materiałów klienta i autorskiej pracy, tworzymy filmy w formie pokazu slajdów bądź animacji, które pracodawca otrzymuje na zawsze w dowolnym formacie.

5. Intensywne warsztaty tematyczne 

Tworzymy i przeprowadzamy intensywny trening językowy w formule Language Booster, gdzie główny nacisk jest na powtarzanie najważniejszych zwrotów do nauczenia.

Kursanci również otrzymują cały materiał na email i w formie interaktywnej na platformie.

O autorze:

mgr Piotr Tryhubczak

Business English Teacher, lingwista, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Filologia Angielska. Pasjonują go niezmiennie języki obce i programowania oraz metody nauczania. Ukończył studium coachingu i uzyskał certyfikat ACSTH. Pracuje w zawodzie lektora języków obcych od 2000 roku.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner